LEtná prevádzka

Bistro 21  je otvorené od 29. 8. do 1. 9. 2024  denne od 10:30 do 18:30. Prídite na obed, chladené pivo z remeslného pivovaru kávu a koláčik. Robíme aj rezervácie pre oslavy či teambuildingy. 

Hájny grúň - hlobišov

Hájny Grúň - Hlobišov je krásne lyžiarske stredisko s výhľadom na hlavný hrebeň Nízkych Tatier. Leží na okraji obce Hronec, ktorá má bohatú športovú históriu. Prvý olympionik zo Slovenska už v roku 1896, ktorým bol Alojz Sokol, pochádzal z Hronca.
Hájny grúň miloval aj Ladislav Chudík, legendárny slovenský herec, ktorý z Hronca tiež pochádzal. Na Hájnom grúni je postavený jeho pomník, a v zime popri ňom vedie bežkárska stopa. Lyžovačka v dobrom počasí poskytne nádherné výhľady. Zjazdovka je zasnežovaná umelým snehom a v prevádzke je Bistro 21.

v ski hlobišov nájdete

BISTRO21 s ponukou teplých jedál

VEČERNÉ LYŽOVANIE

výborný svah pre lyžiarske výcviky
priestor pre usporiadanie firemnej lyžovačky

Parkovanie

Už v sezóne 2022/23 pribudlo parkovisko bližšie k vleku. Dostanete sa k nej pravou stranou lúky. Cesta je zhutnená štrkom a v zime je udržiavaná. Pri príchode do strediska rešpektujte pokyny parkovacej služby. 
Cesta vľavo končí parkoviskom s malou kapacitou a je dostupná len pre majiteľov sezónnych lístkov s povolením strediska Ski Hlobišov.

zimná sezóna 2021/22 a 2022/23

Lyžiarske stredisko Ski Hlobišov v lokalite Hronec - Hájny grúň rozbehlo svoju činnosť po rokoch vďaka skvelým lyžiarom a fanúšikom strediska fantasticky. Tím Ski Hlobišov tešia vysmiaty a nadšení lyžiari každého veku,  či už zjazdoví lyžiari, bežkári alebo skialpinisti. Podporný tím, ktorí tvoria babičky, dedkovia, tety, strýkovia, dorastajúci priaznivci zimného športu v kočíkoch a na sánkach, nás mnohokrát nakazí svojou dobrou náladou a radosťou z možnosti byť na svahu. Tešíme sa na ďalšiu zimnú sezónu.

možnosti vyžitia

  • umelé zasnežovanie zjazdovky v dĺžke 1180m
  • zrekonštruovaný vlek Tatrapoma 180 v dĺžke 1180m a prevýšením 220m
  • detský vlek
  • večerné lyžovanie
  • v prípade priaznivých podmienok sánkovanie
  • bežkárske stopy - Hájny grúň a Gregorova
  • Bistro21 s ponukou teplých jedál
  • zrekonštruované sociálne zariadenie