O Jarný pohár HlobIšovA pozná svojich víťazov

Lyžiarske preteky boli otvorené pre všetkých, ktorí s nami v tejto sezóne lyžovali, učili sa lyžovať  alebo len tak si prišli skúsiť trať postavenú 19.3.2022 na Hlobišove.

V kategóriách  0-7 rokov, 7-12 rokov, 12+, seniori (60+), majstri (pokročilí lyžiari bez obmedzenia veku) sa na štart postavili odvážni a so športovým duchom lyžiari každého veku. Víťazom blahoželáme! Všetkým, ktorí prišli dnes do Ski Hlobišov ďakujeme za podporu športovcov a vytváranie dobrej nálady.

Sezóna ukončená. Všetkým ďakujeme.

Hájny Grúň - hlobišov

Hájny Grúň - Hlobišov je krásne lyžiarske stredisko s výhľadom na hlavný hrebeň Nízkych Tatier. Leží na okraji obce Hronec, ktorá má bohatú športovú históriu. Prvý olympionik zo Slovenska už v roku 1896, ktorým bol Alojz Sokol, pochádzal z Hronca. 
Hájny grúň miloval aj Ladislav Chudík, legendárny slovenský herec, ktorý z Hronca tiež pochádzal. Na Hájnom grúni je postavený jeho pomník, a v zime popri ňom vedie bežkárska stopa. Lyžovačka v dobrom počasí poskytne nádherné výhľady. Zjazdovka je zasnežovaná umelým snehom a v prevádzke je Bistro 21.