Pretek pre širokú lyžiarsku verejnosť 
O jarný pohár Hlobišova
3. 3. 2024

Je marcový pretek pre všetkých, ktorí s nami v sezóne lyžujú, učia sa lyžovať alebo len majú chuť ísť od štartu do cieľa a zistiť aký dokážu dosiahnuť čas. Zvyčajné kategórie:
A: 0-7 rokov
B: 7-12 rokov
C: 12+
D: seniori (60+)
E: majstri (pokročilí lyžiari bez obmedzenia veku). 

O jarný pohár hlobišova 2023

V sobotu 5. 3. 2023 sa počasie na preteky O Jarný pohár Hlobišova vydarilo. Nás teší, že v druhom ročníku sa odvážny lyžiari rôznych úrovní postavili na štart a či už so strachom alebo nedočkavosťou sa spustili medzi slalomové brány. Najmenšie lyžiarske hviezdy zišli trať bezpečne a s merateľným časom, za nadšenej podpory podporovateľov. V ďalších kategóriách bol hrdinom každý, kto to bežne nelyžuje v bránach a aj tak to skúsil od štartu do cieľa. Príjemne prekvapili hostia z nášho domovského mesta, ktorí sa aj zhostili niekoľkých cien. Všetkým ďakujeme za to, že prišli, zišli a užili si s nami tento deň. Fotografie sa spracovávajú a pridáme ich neskôr, pretože sa rozhodol nás prísť podporiť aj fotograf . Za čo Šamotovi vopred ďakujeme.

O Jarný pohár HlobIšovA 2022 pozná svojich víťazov

Lyžiarske preteky boli otvorené pre všetkých, ktorí s nami v tejto sezóne lyžovali, učili sa lyžovať  alebo len tak si prišli skúsiť trať postavenú 19.3.2022 na Hlobišove.

V kategóriách  0-7 rokov, 7-12 rokov, 12+, seniori (60+), majstri (pokročilí lyžiari bez obmedzenia veku) sa na štart postavili odvážni a so športovým duchom lyžiari každého veku. Víťazom blahoželáme! Všetkým, ktorí prišli dnes do Ski Hlobišov ďakujeme za podporu športovcov a vytváranie dobrej nálady.