O Jarný pohár HlobIšovA pozná svojich víťazov

Lyžiarske preteky boli otvorené pre všetkých, ktorí s nami v tejto sezóne lyžovali, učili sa lyžovať  alebo len tak si prišli skúsiť trať postavenú 19.3.2022 na Hlobišove.

V kategóriách  0-7 rokov, 7-12 rokov, 12+, seniori (60+), majstri (pokročilí lyžiari bez obmedzenia veku) sa na štart postavili odvážni a so športovým duchom lyžiari každého veku. Víťazom blahoželáme! Všetkým, ktorí prišli dnes do Ski Hlobišov ďakujeme za podporu športovcov a vytváranie dobrej nálady.

Sezóna ukončená. Všetkým ďakujeme.

Hájny Grúň - hlobišov

Hájny Grúň - Hlobišov je krásne lyžiarske stredisko s výhľadom na hlavný hrebeň Nízkych Tatier. Leží na okraji obce Hronec, ktorá má bohatú športovú históriu. Prvý olympionik zo Slovenska už v roku 1896, ktorým bol Alojz Sokol, pochádzal z Hronca. 
Hájny grúň miloval aj Ladislav Chudík, legendárny slovenský herec, ktorý z Hronca tiež pochádzal. Na Hájnom grúni je postavený jeho pomník, a v zime popri ňom vedie bežkárska stopa. Lyžovačka v dobrom počasí poskytne nádherné výhľady. Zjazdovka je zasnežovaná umelým snehom a v prevádzke je malý bufet.
Cenník

Základný denný lístok - 19 Eur
DO12 - 12 Eur
5ko - 5 Eur

zľavnený lístok dospelý po 13:00 - 12 Eur

zľavnený lístok detský po 13:00 - 8 Eur


zimná sezóna 2021/22

Lyžiarske stredisko Hronec - Hájny grúň  zimnú sezónu 2021/22 rozbehlo vďaka skvelým lyžiarom fantasticky. Celý team Ski Hlobišov tešia vysmiaty a nadšení lyžiari každého veku, aj ich doprovod a fanúšikovia.

Novinky

  • umelé zasnežovanie
  • zrekonštruovaný vlek Tatrapoma 180 v dĺžke 1180
  • detský vlek
  • zrekonštruované WC
  • bežkárske stopy - Hájny grúň a Gregorova

Parkovanie

Cesta k stredisku je prejazdná po vstup na lúku pri trafe a informačnom paneli. Auto odstavte tu. Rešpektujte pokyny parkovacej služby. Cesta za rampou je obslužná. Vjazd je možný len s povolením.